Hlavní menu:

Služby

Informační systémy

Poskytujeme informační systémy pro malé a střední firmy umožňujícíc jim zefektivnit vnitrofiremní komunikaci, výměnu informací a organizační precesy. Naše řešení jsou založené na jednotné platformě představované informančím systémem Ariadne. Tento informační systém přizpůsobujeme potřebám našich klientů. Protože tento informační systém je anším vlastním produktem jsme schopni pružně reagovat na specifické potřeby klientů v rozsahu od customizace pomocí konfigurace systému až po vývoj zcela nových modulů a funkcí.

Vývoj software

Pro naše klienty jsme schopni vyvinout i pokročilá řešení na míru. Naši vývojáři mají rozsáhlé zkušenosti s analýzou potřeb klientů a návrhem nevyhodnějších řešení. Vyvíjíme webové i klasické desktopové aplikace v rozsahu od jednoduchým pomocných scriptů po komplexní aplikace. Při vývoji používáme agilní přístup kladoucí důraz na komunikaci s klientem a pružné reagování na změny.

Používáme technologie PHP (Nette), SQL, MIcrosoft .NET (C#, WPF, XAML), C/C++ (Qt, wxWidgets, openCV), Java SE (Swing), Java EE (Spring framework, Hibernate), Bash scripty, Python, HTML/CSS, Javascript (jQuery, AJAX), Web services, NetLogo, Python a další.

Outsourcing IT a technická podpora

Našim klientům jsme schopni zajistit pomoc při správě informačních technologií ve formě outsourcingu těchto služeb k nám. Poskytujeme i technickou podporu jak pro naše vlastní produkty tak pomoc s dalšími problémy, se kterými se naši klienti mohou setkat.

Konzultace a analýzy požadavků

Rozsáhlé know-how našich techniků je možné využít i ve formě konzultací. Jsme schopni analyzovat potřeby klientů a na základě těchto analýz doporučit vhodná řešení. Naši technici jsou schopni působit i jako poradci a odborný dozor v případě realizace IT projektů jiným dodavatelem nebo zaměstnanci klienta.

Poskytujeme konzultace v oblastech návrhu a vývoje software, konkrétních technoligií, využití informačních technologií, projektového řízení, analýz požadavků, návrhu uživatelkých rozhraní, ale i související oblasti jako je optimalizace pro vyhledáváče, grafický design a tvorba texotvého obsahu.

Webové prezentace

Tvoříme firemní prezentace i rozsáhlé e-shopy využívající know-how GrowJOB institute k zajištění co nejlepšího působení na návštěvníky. Spolupracujeme se špičkovými grafiky a odborníky v této oblasti. Naše služby se netýkají pouze samotného technické zpracování prezentace, ale poskytujeme komplexní služby od návrhu struktury obsahu, tvorbu grafiky až po tvorbu obsahu (copywriting), zpracování optimalizace pro vyhledávače (SEO) a propagace pomocí PPC a dalších forem on-line marketingu. Naše webové prezentace jsou vystavěny na základní verzi informačního systému Ariadne a každý klient tak získává možnost spravovat si obsah své prezentace sám pomocí jednoduchého a instuitivního administračního rozhraní.

Další služby

Jsme schopni proužně reagovat na další potřeba našich klientů v oblasti technických realizací. Pokud tyto potřeby nespadají do specializace našich techniků jsme schopni realizaci buď přímo zprostředkovat nebo doporučit vhodné řešení.

 

 

Soubory: